חייגו עכשיו: 1-800-357-457

שירותי צילום צנרת וצילום קווי ביוב - מהו צילום צנרת?

עם זאת, צנרת הבית או הבניין עוברת התיישנות ובלאי עם השימוש בה ובמצב זה יש להזמין אנשי מקצוע בתחום. על מנת לבצע טיפולים ממוקדים לצנרות מומלץ מאד לבצע צילום צנרת ולאתר את המיקום המדויק של המפגע. צילום צנרת יכול לחסוך מכם עבודות מיותרות במבנה כיוון שבעלי המקצוע יידעו לקראת מה הם עומדים והאם הבעיה היא בצנרת הביתית או אולי גם בצנרת הביוב.
 

מהו צילום צנרת?

צילום של הצנרת הוא צילום שנותן לבעל המקצוע אפשרות לזהות את גודל הבעיה בצנרת ואת המיקום המדויק שלה. הצילום נעשה באמצעות מכשירים מתקדמים ומצלמה זעירה שמכניסים אל תוך הצנרת וזאת כדי לקבל הדמיה של המצב מבפנים. צילום צנרת יכול לחסוך לכם הרבה מאד כסף בתהליך וגם עגמת נפש שעלולה להיות אם הטיפול בצנרת לא יהיה מתאים לנזק. מעבר לקוי הצנרת, לעתים יש בעיות בקו הביוב ואז יש לערוך צילום קווי ביוב ולא צנרת.
 

מהו צילום צנרת ביוב?

צילום צנרת ביוב הוא צילום באמצעים טכנולוגים מתקדמים והוא מיועד לבחון את מצב הביוב בבתים, משרדים או מבני ציבור. הציוד הנדרש לביצוע צילום צנרת ביוב הוא ציוד מתקדם ומדויק. הליך צילום קווי ביוב מתבצע באמצעות המצלמה אותה מכניסים לתוך הצנרת ומסך עליו מתקבלת ההדמייה. כמובן, יש צורך במקצוענים אשר ידעו לא רק להכניס את הציוד המתקדם לצנרת אלא גם יוכלו לזהות את הנתונים מהמסך. המטרה של צילום צנרת ביוב היא לבצע אבחון מדויק של המפגע ולטפל בו מבלי לבצע פעולות מיותרות ולטפל בצנרת הביוב ללא הרס מיותר.
 

חברה לטיפול בצנרת שלכם

רבים מתעניינים אודות צילום קווי ביוב או צילום צנרת ולמעשה הם רוצים לדעת כי הם מזמינים את אנשי המקצוע הטובים ביותר. השאלה היא איך יודעים כי אנשי המקצוע הנכנסים לבית יבצעו את העבודה כראוי, בלי להסב נזק או לעשות עבודות שלא נדרשות. זו שאלה רלוונטית ביותר. על מנת שתדעו האם אנשי המקצוע שאתם מזמינים אכן מתאימים לעבודות אצלכם, רצוי שתבחנו קודם כל את הניסיון. נכון, בעל מקצוע לא חייב להיות בעל 30 שנות ניסיון, אך חייב להיות לו ניסיון מבוסס ובטח בתחום צילום קווי ביוב וזיהוי המפגעים השונים. נוסף לניסיון, בוודאי תרצו כי בעלי המקצוע שיגיעו אליכם לבצע צילום קווי ביוב או צילום צנרת ביוב יגיעו עם ציוד מתקדם כמו למשל הציוד איתו מגיעים עבודי חידוש ושיקום מתקדם לצנרת. בחברת עבודי מגיעים למבנה שלכם עם מצלמה רובוטית בעלת ראש מסתובב שיכול לבצע צילום צנרת ביוב ב- 360 מעלות עם יכולת זיהוי גבוהה של מפגעים ואפילו הקטנים ביותר. חשוב מאד להתייחס לטיפולי הצנרת ברצינות רבה כיוון שהצנרת היא הבסיס של הבית או הבניין, וטיפול לא נכון שלה יכול לעלות לכם גם כסף רב וגם עגמת נפש של טיפול שאינו נחוץ. לכן, בקשו מראש לדעת איזה ציוד החברה מביאה איתה, מהו הניסיון שלה וכיצד עומד להתבצע הטיפול בצנרת שלכם, או שפשוט תזמינו את עבודי ותיהנו משירות מקצועי ואיכותי וראש שקט! 
 

יצירת קשר

שם מלא(*)

טלפון(*)

כתובת מייל
Invalid email address.